רות עפרי טאוב- עיצוב פנים במודיעין

רות עפרי טאוב היא מעצבת פנים במודיעין המתמחה בבתים ומשרדים וכן בעיצוב בתים נגישים ומשרדים נגישים והנגשה של מקומות לנכים קשישים ואנשים עם מוגבלויות.

הסיפור שלי?

רות עפרי טאוב היא מעצבת פנים ישראלית בוגרת ‘שנקר’ המתמחה בעיצוב מסחרי ובעיצוב בתים. בעבר שימשה כעו"ד בתחום הציבורי וכיו"ר עמותת אופק המלווה אנשים עם מוגבלויות. עפרי טאוב בת 40 נשואה ואם לחמישה ומתגוררת במודיעין מאז שנת 2003. טאוב היא חלק מקהילת העסקים במודיעין

רות עופרי טאוב מעצבת פנים
צילום: יח"צ

שו"ת עיצוב פנים עם רות עפרי טאוב

1.אילו אלמנטים מגדירים את סגנון העיצוב שלך.

סגנון העיצוב שלי מותאם כמובן לצורך ולפרוייקט. אבל באופן אישי אני מתחברת לסגנון האקלקטי. לעיצובים וקווים נקיים לצד שימוש במוטיבים גיאומטריים ובצבעי שחור ולבן.אני שמה דגש רב על הפרקטיות בעיצוב ועל יצירת עיצוב שיוכל לשמש את הלקוח בנוחות ביום שלאחר העיצוב.

2. עד כמה הלקוח יכול להיות מעורב בפרוייקט?

זוהי אחת השאלות החשובות. מצד אחד יש לקוחות שמעדיפים לתת לי חופש ויצירתיות מלאה או כאלו שמתקשים בקבלת החלטות. מצד שני יש כאלו שרוצים להיות מעורבים בכל שלב.  מבחינתי הכל לגיטימי ולכן אני יוצרת כבר בשלב הראשוני ובפגישות ההכנה עם הלקוחות תיאום ציפיות מלא מראש.

3.איך את מנהלת את הפרויקטים?

מעצב טוב זה לא רק עניין של טעם. חשוב להבין את החזון של הלקוח ומשם לפרוט לאבני דרך את השלבים ועל פיהם לתכנן את הפרוייקט החל מתכנון וכלה ברכש והתקנה. אני שמה דגש רב על הסינרגיה בין השלבים החל משלב התכנון של תכניות חשמל ומיזוג דרך גימורים ואפילו בבחירת האריגים והצבעים.

 4. מה הייחוד של העסק שלך?

בראש ובראשונה היכולת להביא תוצאות ללקוח  ביחסי עבודה טובים ונעימים ובהתאמה אישית TAILOR MADE.  בנוסף הרקע והניסיון שלי בתחום ההנגשה של בתים ומשרדים לאנשים עם מוגבלויות וההכרות האישית שלי מהבית ומהעמותה שהקמתי בתחום מאפשרת לי לתת מענים מקצועיים בתחום שחייבים להתמחות בו ולהכיר את הצרכים הייחודיים של הלקוח.

פרטי התקשרות עם מעצבת הפנים רות עפרי טאוב: 

כתובת: מגדלי פלטינום שדרות הרכס 13 מודיעין
אתר:קישור לאתר –  www.ruthofritaub.com
רשתות חברתיות:לכניסה לדף הפייסבוק לחצו כאן
טלפון:052-8721173

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הנקראים ביותר